top of page

QUEEN

Marzysz o sypialni niczym z okładki magazynu wnętrzarskiego ? Queen to nasza propozycja na zrealizowanie tej wizji. Charakterystyczne wciągnięcia i dodatki w postaci kryształek i guzików nadają naszej ,,królowej” prawdziwego luksusowego charakteru.

queen aranzacja.png

Nóżki ozdobne

AXEL GOLD

AXEL BLACK

AXEL SILVER

WOODEN

W łóżkach tapicerowanych masz możliwość dobrania za dopłatą ozdobne nóżki w wielu wariantach kolorystyczntych.

nozki do opisu.png

POJEMNIK

2 POJEMNIKI NA POŚCIEL

Łóżko tapicerowane posiada dwa pojemniki na pościel. Są one oddzielone masywnym wspornikiem, który utrzymuje łóżko w stabilnej konstrukcji. Zarówno boki jak i środkowa listwa są wykonane z białej płyty meblowej.

venezia12 stelaz otwarty kolejne.png

Stelaż 

STELAŻ METALOWY

W naszej ofercie stosujemy tylko i włącznie solidny stelaż metalowy z 36 listwami o siłownikach gazowych otwieranych od przodu.

linea  otwarty stelaz.png
element-23-new-crop-690-690.jpeg

ELEMENT

Welurowa miła i przyjemna w dotyku, o jednolitej strukturze, bogata kolorystyka. Tkanina tapicerska cechująca się dużą wytrzymałością. Wyprodukowana w technologii WATER BLOCKED oznacza, że tkanina ma ograniczone wchłanianie rozlanych płynów. Tkanina tapicerska przyjazna dla dziecka, zwierząt, oraz środowiska. Tkaninę obiciową Element można stosować, jako materiał obiciowy na komplety wypoczynkowe, sofy, fotele i inne meble tapicerowane.

Dostępne wymiary pod materac 

120 x 200

140 x 200 

160 x 200

180 x 200

200 x 200

sprawdź również naszą ofertę materacy

materac pocketowy.png
wymiar malibu.png
bottom of page