top of page

HILTON

MATERAC KIESZENIOWY

Materac HILTON to dwustronny materac na systemie sprężyn kieszeniowych w ilości 270 szt / m2. Zastosowanie tego systemu wpływa dobrze na podparcie układu szkieletowego podczas snu. Materac zalecany jest dla osób z problemami kręgosłupa które szukają właściwej pozycji podczas snu, Wypełnienie jest otoczone pianką antyalergiczną posiadającą certyfikat OEKO-TEX i atest higieniczny. Dodatkowo zastosowano piankę poliuretanową, która usprawnia cyrkulację powietrza, wchłania wilgoć oraz odprowadza ją na zewnątrz. Materac jest zwieńczony filcem oraz owatą o właściwościach antyalergicznych. Zastosowaliśmy również rozpinany pokrowiec z mikrofibry pikowanej owatą.

tlo 5.png

MARS

MATERAC SPRĘŻYNOWY

Materac MARS to dwustronny materac wypełniony sprężynami bonellowymi w ilości 108 szt/m2 które zapewniają elastyczność powierzchniową. Zaletą takiego systemu jest wytrzymałość oraz równomierny rozkład nacisku na całą konstrukcję materaca, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa tzw. "zapadania się". 

Tego typu materac charakteryzują się długą żywotnością oraz zapewniają komfort snu na długie lata. Wypełnienie jest otoczone pianką antyalergiczną posiadającą certyfikat OEKO-TEX oraz atest higieniczny.  Wspomaga ona właściwą wentylację materaca. Z obu stron zastosowano przekładkę w postaci filcu, która oddziela sprężyny od pianki.

ARES

MATERAC SPRĘŻYNOWY

Materac ARES to dwustronny materac na systemie sprężyn bonellowych.  Zaletą wykorzystania tych sprężyn jest ich wytrzymałość oraz funkcja równomiernego rozkładania nacisku na konstrukcję materaca. Wypełnienie bonellowe jest otoczone pianką antyalergiczną posiadającą certyfikat OEKO-TEX oraz atest higieniczny, wspomaga ona właściwą wentylację materaca. Z obu stron zastosowano przekładkę w postaci filcu, która oddziela sprężyny od pianki, Do wypełniania zastosowano matę  z kokosa pochodzenia  naturalnego, Poprawia ona cyrkulację powietrza wewnątrz, wchłania wilgoć oraz odprowadza ją na zewnątrz. Na wierzchniej warstwie wykorzystano piankę lateksową, która cechuje się wysoką odpornością na odkształcenia oraz elastycznością.

tlo 5_edited_edited.jpg

CARO

MATERAC KIESZIENIOWY

Materac CARO to dwustronny materac z systemem sprężyn kieszeniowych w ilości 27 szt/m2. System pocket bonell to sprężyny w kstzałcie walców umieszczonych w osobnych materiałowych kieszeniach. Zastosowanie tego systemu wpływa dobrze na podparcie układu szkieletowego podczas snu. Materace te są docelowo wskazane dla osób borykających się z problemami kręgosłupa. Aby materac spełniał oczekiwania użytkowników zastosowano system siedmiu stref twardości, który poprzez zróżnicowany stopień sprężystości wspiera poszczególne partie ciała podczas snu. Wypełnienie jest otoczone pianką antyalergiczną, dodatkowo zastosowano matę kokosową która poprawia cyrkulację powietrza oraz wchłania wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz. Z obu stron zastosowano filc, który oddziela sprężyny od pianki. Dodatkowo wykorzystano też owatę czyli ciepłą włókninę o właściwościach antyalergicznych.

bottom of page